Kurumsal kısmından bizi tanıyabilirsiniz

Kurumsal kısmından bizi tanıyabilirsiniz

Güzelpınar…. Uzun zamanların denenmişliği, güveni ve tercihi!

Sularını bin beş yüzlü yıllardan bu yana İstanbul Beylik ormanlarından İstanbul’a memba suyu sağlayan kaynaklardan alan Güzelpınar, kaynağı doğal koruma alanında olduğundan dolayı, sularının kirlenme olasılığı yoktur. Bulunduğu yer quarz taşlarınca zengindir. Quarz taşlarının bilimsel olarak yüksek mineral değerlerine sahip olduğu kanıtlanmış; dolayısıyla Güzelpınar da mineral değeri yüksek bir doğal kaynak suyu olduğu kabul edilmiştir. 

Güzelpınar Kaynak Suyu Şirketler Grubu, faaliyetlerine 1964 yılında İstanbul’da başlamıştır.

Grubun markalarından Özpınar Su, Türkiye’nin ambalajlanmış ilk sularından biri olmanın dışında dönüşümlü cam şişe ile satışa sunulmasıyla da sektöre öncülük etmiştir. 

1972 yılında Güzelpınar markası ile ikinci tesisini kuran Grup, bardak, pet şişe, pet damacana, cam şişe ve polikarbonat damacana olmak üzere 17 çeşit ambalajda, 13 farklı şişe formatında yaptığı üretimlerle suyu, en sağlıklı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde tüketicilere ulaştırmaktadır.

2007 yılı sonlarında ikinci kuşak temsilcileri tarafından yönetilmeye başlanan Güzelpınar, en son teknolojilerin kullanıldığı modern tesisleri ve güçlü alt yapısı ile sektördeki büyümesini sürdürmektedir.

Güzelpınar, kaynak sularını İstanbul'un kalbi Beylik Ormanları'ndan almakta; 15 km’lik boru hattı ile Gaziosmanpaşa Sultançiftliği'ndeki son modern dolum tesislerine taşımakta ve burada otomatik makinelerde, el değmeden, kaynaktan doluma üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek ambalajlamaktadır. 

Haberler

Kurumsal kısmından bizi tanıyabilirsiniz
Her Ay İçin Bir Fırsat Sizlerle Uzun Başlık Giriş
Yeni Web Sayfamız Yayında
www.guzelpinar.com Tüm Haklari Saklidir.